Spotkanie z Inspektorem. PDF Drukuj Email
niedziela, 11 grudnia 2016 10:11

SPOTKANIE Z INSPEKTOREM „OTOZ ANIMALS” W LUBLIŃCU

Dnia 22.11.2016r. naszą szkołę odwiedził Pan Tomek – Inspektor „OTOZ Animals” w Lublińcu wraz ze swoim psem.

Większości uczniów ta osoba jest znana, gdyż prowadzi „Przytulisko w Lublińcu”, w którym uczniowie byli w październiku. Pan Tomek przeprowadził pogadankę n/t psów, które trafiają do przytuliska. Przedstawił i omówił prezentacje multimedialne, które ukazywały metamorfozy, jakie przechodzą psy, którymi się oni opiekują oraz w jaki sposób psy pomagają innym ludziom, w tym ludziom niepełnosprawnym. Następnie każdy uczeń mógł zapoznać się z psem i go pogłaskać. Na zakończenie wszyscy uczniowie wraz z opiekunem przekazali na ręce Pana Tomka puszkę z pieniędzmi oraz zebraną karmę dla psów. Inspektor obiecał, iż zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup odpowiednich smyczy.

Poprawiony: niedziela, 11 grudnia 2016 10:15