Basen PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 grudnia 2015 19:28

Nauka pływania :)

Od 3 października do 2 grudnia w ramach zajęć wychowania fizycznego uczniowie klasy III: Wiktoria Gąszczak, Julia Gierach, Małgorzata Kopyto, Daria Twardokęs i Dariusz Bołdyzer pod opieką wychowawcy jeździli dwa razy w tygodniu na pływalnię „ Delfin” w Dobrodzieniu.

Celem zajęć na basenie były ćwiczenia w pokonywaniu strachu przed wodą i nauka pływania.

Ta atrakcyjna forma aktywności ruchowej była wielką frajdą dla dzieci i przyniosła im ogromną radość z osiągniętych efektów w nauce pływania.

Na zakończenie zajęć basenowych odbyły się międzyszkolne zawody pływackie podczas których uczennice Julia Gierach i Daria Twardokęs zajęły 3 miejsce w swoich grupach. Obie dziewczynki otrzymały zaproszenie do Klubu pływackiego „Vega” gdzie pod okiem trenera doskonalą nabyte umiejętności.

Poprawiony: poniedziałek, 14 grudnia 2015 19:36