Podręczniki szkolne - Klasa V rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email
niedziela, 28 czerwca 2015 22:05

Język polsk: Nowa Era

M. Derlukiewicz, Wojciechowska Praca zbiorowa - „Słowa na start! Podręcznik do kształcenia

literackiego i kulturowego klasa 5, cz. 1

M. Derlukiewicz, Wojciechowska Praca zbiorowa -  „Słowa na start!” Podręcznik do nauki

języka polskiego dla kl. V, cz. 2 Kształcenie językowe

Praca zbiorowa - „Słowa na start!” Zeszyt ucznia do literatury dla klasy 5.

Matematyka: GWO

M. Dobrowolska, M. Karpiński,  P. Zarzycki, M. Jucewicz,  - Matematyka z plusem .Podręcznik

+ ćwiczenia.

Z. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, P. Zarzycki - Matematyka 5. Zeszyt ćwiczeń.

Liczby całkowite i ułamki cz. I i II. Nowa wersja.

P. Zarzycki, M. Dobrowolska, A. Mysior - Matematyka 5. Zeszyt ćwiczeń. Geometria.Nowa wersja.

Historia: Nowa Era

Grzegorz Wojciechowski - Historia Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy 5 + ćw.

Przyroda: Nowa Era

Janinba Slósarczyk, Ryszard Kozik, Feliks Szlajfer-Tajemnice przyrody, podręcznik dla klasy V + ćw.

Język angielski: Nowa Era

Jennifer Heath - World Explorer 2 - Podręcznik + ćw.

Język niemiecki: PWN

M. Kozubska, E. Krawczyk, L. Zastąpiło - Ich und du 5 – podręcznik do nauki j. niemieckiego dla klasy V.

M. Kozubska, E. Krawczyk, L. Zastąpiło - Ich und du 5 – zeszyt ćwiczeń dla klasy V.

Religia: Św. Krzyż w Opolu

red. Ks. M. Wilczek - Jezus Chrystus Naszym Zbawicielem.

Zajęcia techniczne: Nowa Era

Lech Łabecki, Łabecka - Jak to działa - podręcznik z ćw. dla klasy 5.

Zajęcia komputerowe: Nowa Era

Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka, Justyna Klimczyk - Lubię to. Podręcznik dla szkoły podstawowej, kl.5.

Muzyka: Nowa Era

Monika Gromek, Grażyna Kilbach - "Lekcje muzyki" - podręcznik do muzyki w klasie 5.

Plastyka: Nowa Era

J. Lukas, K. Onak - "Do dzieła" - podrąęcznik do plastyki dla klas 5.

Poprawiony: czwartek, 20 lipca 2017 13:57