Program artystyczny uczniów NSP w Bzinicy Starej na X jubileuszowym "Festynie Rodzinnym" PDF Drukuj Email
wtorek, 26 maja 2015 09:36

Przebieg festynu:

Dzień I – sobota

godz. 17.00 - rozgrywki sportowe -  odpowiedzialna mgr B. Oliwa

Uczniowie NSP w Bzinicy Starej rozegrają mecz piłki nożnej. Drużyny tworzą  uczniowie klas starszych kontra absolwenci.

Nauczyciele w składzie: K. Bryś, D. Horoniecki, A. Lenart, R. Kopyto będą przeciągać linę z rodzicami.

konkurs plastyczny - odpowiedzialna E. Piekacz, G. Dubiel, I. Maśniak

Uczniowie klas I-III wraz z rodzicami wezmą udział w konkursie plastycznym pt.”Promowanie zdrowego trybu życia”. Prace zostaną wykonane kolorową kredą na dużych arkuszach szarego papieru.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymają nagrody!

Dzień II – niedziela

godz. 13.00 – zwiedzanie NSP w Bzinicy Starej, prezentacja sukcesów uczniów/nauczycieli (prezentacja multimedialna - B. Salachna)

godz. 14.00 – Msza Święta na boisku sportowym

godz. 15.00 - otwarcie festynu

godz. 15.15 -odśpiewanie hymnu szkolnego przez uczniów NSP w Bzinicy Starej

występ kółka artystycznego - odpowiedzialna  A. Lenart

Uczniowie zaśpiewają następujące piosenki: „Rodzinny portrecik”, „Rodzina”, „Rap o rodzinie” oraz zatańczą: taniec dworski, taniec trojaki, taniec z pomponami.

przedstawienie kukiełkowe w języku niemieckim i angielskim „Trzy świnki” - odpowiedzialni R. Kopyto, D, Horoniecki

Uczniowie klas starszych wcielą się w postaci z bajki „Trzy świnki”.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!