II Pieszy Rajd z okazji "Dnia Wiosny" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Damian Horoniecki
niedziela, 29 marca 2015 08:32

25 marca 2015 roku odbył się II Pieszy Rajd z okazji „Dnia Wiosny”. Na trasę rajdu wyruszyły grupy z opiekunem – nauczycielem uczącym w szkole. Na trasie uczniowie pod opieką nauczyciela wykonywali zadania związane tematycznie z terenem, z zakresu dowolnych dziedzin nauki: przyrody, matematyki, języka polskiego, języków obcych, historii i sztuki przygotowanych w formie karty pracy. Grupy miały też do wykonania zadania sprawnościowe na kilku stacjach, w wyznaczonych miejscach na trasie.Wszystkie zadania były punktowane, oceniane i wpisywane na kartę z punktami. Grupy ruszały sprzed szkoły w odstępach dziesięciominutowych. Przed startem został przypomniany regulamin rajdu. Po dotarciu na metę komisji sprawdzającej zostały oddane karty z punktacją zadań. Komisja po zliczeniu punktów wyłoniła zwycięzców i wręczyła dyplomy. Na zakończenie wszystkie dzieci uczestniczące w rajdzie otrzymały ciepły posiłek w postaci pieczonej kiełbaski i bułki. Fundatorem było Stowarzyszenie.

Poprawiony: wtorek, 14 kwietnia 2015 08:14