VII Rejonowy Konkurs Recytatorski „Las w poezji" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewelina Piekacz   
poniedziałek, 02 marca 2015 11:03

W dniu 25.02. 2015r.  w Kinoteatrze w Zawadzkiem odbył się VII Rejonowy Konkurs Recytatorski „Las w poezji". Organizatorami konkursu byli: PSP w Zawadzkiem, Nadleśnictwo Zawadzkie i Towarzystwo Przyjaciół Lasu „Dolina Małej Panwi" w Zawadzkiem. W konkursie wzięło udział wiele placówek oświatowych. Naszą szkołę w kategorii II – szkoły podstawowe kl. I-III zaprezentowały dwie uczennice klasy III: Sara Bieniek oraz Magdalena Kopeć recytując indywidualnie wiersze o tematyce leśnej. Uczennica Sara Bieniek otrzymała wyróżnienie w kategorii II za prezentację wiersza Hanny Niewiadomskiej „Mądra sowa  z Chotomowa”.

Uczeń klasy IV – Rafał Sowa reprezentował nasza szkołę na VII Konkursie Recytatorskim „Las w Poezji” w Zawadzkiem, kategoria III szkoły podstawowe klasy IV-VI.Uczeń zaprezentował utwór Juliana Tuwima „Spóźniony słowik”.

Gratulujemy odwagi!

 

 

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Poprawiony: wtorek, 31 marca 2015 07:58
 

Informacje

Zaloguj sięArchiwum