Światowy Dzień Pluszowego Misia 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewelina Piekacz
niedziela, 30 listopada 2014 22:08

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11. 2014r. w naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. To już tradycja, że co roku przypominamy postać tych sympatycznych pluszaków. Historię powstania misia opowiedziała pani Ewelina Piekacz., następnie przeczytała bajkę o „Maszy i niedźwiedziu” w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ, WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ.

Poprawiony: poniedziałek, 09 marca 2015 23:03