XIV Przegląd Małych Form Teatralnych 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewelina Piekacz
niedziela, 30 marca 2014 23:12

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz zmierzyli się z dużą sceną na XVI Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Zawadzkiem. Przegląd odbył się 21 marca b .r. w Szkole Podstawowej. Nasi młodzi aktorzy z klasy VI zaprezentowali krótki spektakl pt. Opowieść o kurach. Rywalizowało ze sobą pięć załów. A po burzliwych naradach, jury ogłosiło werdykt: I miejsce dla grupy z NSP w Bzinicy Starej w kategorii najlepszy zespół! I miejsce w kategorii najlepsza aktorka - Kornela Sowa. Szczęściu nie było końca! Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów.

W grupie klas młodszych: wyróżnienie dla grupy teatralnej kl I - III, I miejsce w kategorii najlepsza aktorka Sara Bieniek. Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony: poniedziałek, 28 kwietnia 2014 12:32