II Rajd Dzieci i Młodzieży Ścieżkami Edukacyjnymi Doliny Małej Panwi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Oliwa
sobota, 30 czerwca 2012 16:42

Dnia 27 czerwca 2012 r. klasa IV pod opieką p. Beaty Oliwy i p. Ramony Kopyto wzięła udział w II Rajdzie Dzieci i Młodzieży Ścieżkami Edukacyjnymi Doliny Małej Panwi. Rajd zorganizowany był przez Koło Towarzystwa Przyjaciół Lasu „ Doliny Małej Panwi” we współpracy z Nadleśnictwem Zawadzkie.

W programie było zwiedzanie Izby Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Zawadzkie oraz Ogrodu Edukacyjno- Przyrodniczego im. Jana Pawła II, przejazd ścieżkami leśnymi do Letniej Leśnej Izby Edukacyjnej przy Leśnictwie Dębi, gdzie przygotowany był konkurs wiedzy przyrodniczej, rowerowy tor przeszkód oraz poczęstunek (pieczone kiełbaski) dla wszystkich uczestników rajdu.
Uczniowie chętnie brali udział w konkursach z dobrymi rezultatami. Vanessa Spik zajęła 3 miejsce w konkursie wiedzy przyrodniczej, a Ewelina Feliks została wyróżniona w rowerowym torze przeszkód.
Po zakończonej imprezie wszyscy wrócili zdrowi i zadowoleni leśnymi ścieżkami do Bzinicy.

Poprawiony: środa, 01 sierpnia 2012 16:50