Przegląd Piosenki Leśno-Przyrodniczej 2012 PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2012 15:23

Dnia 12.06. 2012r.  w Leśnictwie Dębie na scenie przy Letniej Leśnej Izbie Edukacyjno- Turystycznej odbył się RZEGLĄD PIOSENKI LEŚNO- PRZYRODNICZEJ - II edycja organizowany przez Nadleśnictwo Zawadzkie, w którym nasza szkoła wzięła udział.

Przegląd Piosenki Leśno- Przyrodniczej organizowany był w czterech kategoriach wiekowych:
a) dla uczniów szkół podstawowych z klas I- III
b) dla uczniów szkół podstawowych z klas IV- VI
c) dla uczniów szkół gimnazjalnych
d) dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Uczestników oceniał Zespół Sygnalistów Myśliwskich „WALTORNIA” w składzie:
a) Mariusz Jamrozik- przewodniczący
b) Andrzej Wrzodak- członek
c) Arkadiusz Tokarz- członek
oraz:
d) Joachim Gruszka- członek
e) Stanisław Kiełek- członek.
W piosence „Bieszczady” Niepubliczną Szkołę Podstawową reprezentował zespół w składzie: Ewelina Feliks,  Grzegorz Płonka, Wioletta Brommer, Oliwia Bąk, Karolina Oblicka, Anna Pluta, Nicola Przybyła, Katarzyna Twardokęs, Julia Wajda, który i tym razem odniósł wielki sukces zdobywając pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI.
Nagrodą w przeglądzie była rzeźba wilgi wykonana w drewnie, ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali od Nadleśnictwa drobne upominki.

Poprawiony: środa, 01 sierpnia 2012 16:39