Wycieczka do Anielin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irena Maśniak
poniedziałek, 18 czerwca 2012 11:59

W dniach 30.05.2012 – 01.06.2012 uczniowie NSP w Bzinicy Starej na zaproszenie  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Anieliny i Łodzia „ ŻAKUS” byli z wizytą w miejscowości Anieliny w woj. kujawsko – pomorskiem.

Celem wizyty było nawiązanie przyjaźni i wymiana doświadczeń w prowadzeniu szkół przez stowarzyszenia.
W czasie pobytu uczniowie mieli zapewnione atrakcje min. szkolenie rękodzielnicze – wykonywanie Aniołów, wizyta w radio Nakło, zwiedzenie Muzeum Ziemi Krajeńskiej, wspólne zajęcia szkolne z uczniami NSP w Anielinach, dyskoteka, gry i zabawy.
Dzieci szybko nawiązały przyjaźnie, wymieniły się adresami i numerami telefonów.
Sam pobyt był bardzo miły ze względu na serdeczność i otwartość gospodarzy.
Serdecznie za to dziękujemy!!!
Oto kilka wypowiedzi uczniów naszej szkoły związanych z wrażeniami jakie towarzyszyły im w czasie pobytu:
- „ Najbardziej podobała mi się wielogodzinna podróż pociągiem” – Szymon Karliczek
- „ Bardzo sympatyczny był pan od matematyki” – Grzegorz Płonka
- „ Dużo ciekawych rzeczy dowiedziałem w studio Radia Nakło” – Marcin Pruski
- „ Bardzo smaczne były posiłki, zwłaszcza obiady” – Vanessa Spik
Ogólne stwierdzenie wszystkich uczniów – „ Wycieczka była po prostu super!”

Poprawiony: wtorek, 03 lipca 2012 16:25