Dzień Samorządności 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewelina Piekacz
wtorek, 03 kwietnia 2012 21:55

W tym roku hasłem przewodnim Dnia Samorządności była życzliwość - „Jestem i będę życzliwy”. Szkolny korytarz przybrał wiosenne barwy, a gazetki „ubrane” zostały w wiosenne kwiaty i motyle.

Dzień rozpoczął się piosenką „Podajmy sobie ręce”. Następnie każda klasa przedstawiała swoje krótkie scenki o życzliwości. Między przedstawieniami został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy order życzliwości, a także zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na Miss bądź Misstera Życzliwości w każdej klasie. Po aktorskich zmaganiach uczniowie wraz z nauczycielami wyruszyli z marzanną i gaikiem na wiosenny spacer. Ostatnim etapem było palenie marzanny.
Tego dnia każdy starał się być wyjątkowo przyjaznym człowiekiem. Oby ten stan ducha trwał wiecznie!!!!

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2012 22:13