PLAN LEKCJI

     
Plan lekcji -  rok szkolny 2019/2020   (!!! od 20.01.2020  !!!)         ► kliknij ►►►
Dni
tygodnia
Kolejność
godzin
Czas
 trwania
lekcji
I II III IV V VI VII VIII  
mgr G. Dubiel mgr A.Lenart mgr K. Bryś mgr B. Węgrzyn mgr B. Węgrzyn mgr E.Piekacz mgr E. Piekacz mgr S. Banasik
PON. 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1   1. ed.wcz 1   1 technika 1 technika 1 j.polski 1 zd matematyka 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2   2 ed.wcz 2   2 matematyka 2 muzyka 2 muzyka 2 historia 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 wf Bryś 3 wf Bryś 3 wf Bryś 3 muzyka 3 muzyka 3 j.angielski 3 geografia 3 matematyka 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 ed.wcz 4 ed.wcz 4 ed.wcz 4 matematyka 4 historia 4 historia 4 wf 4 wf 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 zaj.techn. 5 zaj.techn 5 ed.wcz 5 j.ang 5 j.ang 5 matematyka 5 wf 5 wf 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6   6 ed.wcz 6   6 przyroda 6 j.polski 6 j.polski 6 matematyka 6 j.ang 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7 ed.wcz 7   7 j.polski 7   7   7 j.angielski 7 wos 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 j.polski 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
WT. 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 wf 1 wf 1 wf 1 fizyka 1 zd j.polski 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 wf 2 wf 2 wf 2 j.polski 2 fizyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 lekcja wych. 3 lekcja wych. 3 lekcja.wych 3 lekcja wych. 3 lekcja wych. 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 religia 4 religia 4 j.polski 4 matematyka 4 j.niem 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 religia 5 religia 5 j.ang 5 j.polski 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 chemia 5 matematyka 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 j.ang 6 j.ang 6 religia 6 j.mn.nar.niem 6 j.polski 6 matematyka 6 biologia 6 j.polski 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7 historia 7 j.polski 7 religia 7 religia 7 chemia 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 religia 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
ŚR. 1 8:00 - 8:45 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 j.polski 1 j.ang 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.polski 2 geografia 2 matematyka 2 historia 2 ed.dla bezp. 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 j.ang 3 j.ang 3 j.polski 3 matematyka 3 j.mn.nar.niem 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 matematyka 4 j.mn.nar.niem 4 j.mn.nar.niem 4 j.ang 4 j.polski 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 j.polski 5 matematyka 5 j.ang 5 wf 5 wf 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6   6   6 j.ang 6 wf 6 wf 6 wf 6 j.polski 6 j.niem 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7   7 wdż 7 wdż 7 j.polski 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8 zd.j.ang 8 zd.j.ang 8 zd.j.angielski 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
CZW. 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1 koło przedm. 1 koło przedm. 1 informatyka 1 informatyka 1 j.polski 1   1 chemia 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.polski 2 j.polski 2 informatyka 2 informatyka 2 biologia 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 j.mn.nar.niem 3 matematyka 3 j.polski 3 biologia 3 informatyka 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 zaj.inf 4 zaj.inf 4 ed.wcz 4 matematyka 4 biologia 4 biologia 4 j.niem 4 j.polski 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 technika 5 historia 5 historia 5 chemia 5 matematyka 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 j.mn.nar.niem 6 j.mn.nar.niem 6 j.mn.nar.niem 6 wf 6 wf 6 wf 6 matematyka 6 historia 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7 SKS Węgrzyn 7 SKS Węgrzyn 7 SKS Węgrzyn 7   7   7   7 historia 7 j.mn.nar.niem 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8 zd.j.niemiecki 8 j.ang 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
PT. 1 8:00 - 8:45 1   1 ed.wcz 1   1 plastyka 1 plastyka 1     fizyka 1 wos 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 zaj.plast 2 zaj.plast 2 ed.wcz 2 przyroda 2 j.polski 2 j.ang   j.niem 2 fizyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 zaj.muz 3 zaj.muz 3 ed.wcz 3 matematyka 3 j.mn.nar.niem 3 j.mn.nar.niem   wf 3 wf 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 religia 4 religia 4 ed.wcz 4 j.ang 4 j.ang 4 matematyka   geografia 4 j.mn.nar.niem 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.ang 5 j.ang 5 religia 5 j.mn.nar.niem 5 matematyka 5 plastyka   plastyka 5 geografia 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 KP Banasik 6. KP Banasik 6 KP Banasik 6 religia 6 religia 6 geografia   j.ang 6 matematyka 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7 HiKN 7 HiKN   j.polski 7 religia 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8 religia   religia 8   14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9       9    


 

Plan lekcji -  rok szkolny 2019/2020   (!!! od 04.11.2019  !!!)         ► kliknij ►►►

dzień tyg. godz. lekc. Czas trwania lekcji I II III IV V VI VII VIII Czas trwania lekcji
mgr G. Dubiel mgr A.Lenart mgr K. Bryś mgr R. Kopyto mgr B. Węgrzyn mgr I. Maśniak mgr E. Piekacz mgr S. Banasik
PON. 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1   1. ed.wcz 1   1 technika 1 technika 1 j.polski 1 zd matematyka 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2   2 ed.wcz 2   2 matematyka 2 muzyka 2 muzyka 2 historia 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 wf Bryś 3 wf Bryś 3 wf Bryś 3 muzyka 3 muzyka 3 j.angielski 3 geografia 3 matematyka 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 zaj.komp 4 zaj.komp 4 ed.wcz 4 matematyka 4 historia 4 historia 4 wf 4 wf 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 zaj.techn. 5 zaj.techn 5 ed.wcz 5 j.ang 5 j.ang 5 matematyka 5 wf 5 wf 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6   6 ed.wcz 6   6 przyroda 6 j.polski 6 j.polski 6 matematyka 6 j.ang 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7 ed.wcz 7   7 j.polski 7 j.polski 7   7 j.angielski 7 wdż I sem 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 wos 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10                                    
    WT. 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 wdż I sem. 1 wdż I sem 1   1 fizyka 1 zd j.polski 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 wf 2 wf 2 wf 2 j.polski 2 fizyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 lekcja wych. 3 lekcja wych. 3 lekcja.wych 3 lekcja wych. 3 lekcja wych. 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 religia 4 religia 4 j.polski 4 matematyka 4 j.niem 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 religia 5 religia 5 j.ang 5 j.polski 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 chemia 5 matematyka 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 j.ang 6 j.ang 6 religia 6 j.mn.nar.niem 6 j.polski 6 matematyka 6 biologia 6 j.polski 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7 historia 7   7 religia 7 religia 7 chemia 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 religia 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10                                    
ŚR. 1 8:00 - 8:45 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 KT Bryś 1 j.polski 1 historia 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.polski 2 geografia 2 matematyka 2 historia 2 wos 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 j.ang 3 j.ang 3 j.polski 3 matematyka 3 ed.dla bezp. 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 wf Węgrzyn 4 matematyka 4 j.mn.nar.niem 4 j.mn.nar.niem 4 j.ang 4 j.polski 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 j.polski 5 matematyka 5 j.ang 5 wf 5 wf 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6   6   6 j.ang 6 wf 6 wf 6 wf 6 j.polski 6 j.niem 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7   7   7 zd j.niemiecki 7 j.polski 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 j.mn.nar.niem 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10                                    
CZW. 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1 koło przedm. 1 koło przedm. 1 informatyka 1 informatyka 1 j.polski 1   1 chemia 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.polski 2 j.polski 2 informatyka 2 informatyka 2 biologia 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 j.mn.nar.niem 3 matematyka 3 j.polski 3 biologia 3 informatyka 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 ed.wcz 4 ed.wcz 4 ed.wcz 4 matematyka 4 biologia 4 biologia 4 j.niem 4 j.polski 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 technika 5 historia 5 historia 5 chemia 5 matematyka 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 j.mn.nar.niem 6 j.mn.nar.niem 6 j.mn.nar.niem 6 wf 6 wf 6 wf 6 matematyka 6 historia 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7 wf 7 wf 7 wf 7 historia 7 j.mn.nar.niem 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 j.ang 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10                                    
PT. 1 8:00 - 8:45 1   1 ed.wcz 1   1 plastyka 1 plastyka 1   1 fizyka 1 j.polski 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 zaj.plast 2 zaj.plast 2 ed.wcz 2 przyroda 2 j.polski 2 j.ang 2 j.niem 2 fizyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 zaj.muz 3 zaj.muz 3 ed.wcz 3 matematyka 3 j.mn.nar.niem 3 j.mn.nar.niem 3 wf 3 wf 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 religia 4 religia 4 ed.wcz 4 j.ang 4 j.ang 4 matematyka 4 geografia 4 j.mn.nar.niem 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.ang 5 j.ang 5 religia 5 j.mn.nar.niem 5 matematyka 5 plastyka 5 plastyka 5 geografia 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 KT Banasik 6. KT Banasik 6 KT Banasik 6 religia 6 religia 6 geografia 6 j.ang 6 matematyka 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7 HiKN 7 HiKN 7 j.polski 7 religia 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8 religia 8 religia 8   14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10                                    

 

Plan lekcji -  rok szkolny 2019/2020   (!!! od 09.2019 do 10.2019 !!!)      ►kliknij ►►►

rok szkolny 2019/2020

 dni tygodnia lekcja godzina I II III IV V VI VII VIII  
  mgr G. Dubiel mgr A.Lenart   mgr K. Bryś   mgr R. Kopyto   mgr B. Węgrzyn mgr I. Maśniak   mgr E. Piekacz   mgr S. Banasik  
PONIEDZIAŁEK 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1 koło Ania 1. ed.wcz 1 w-f 1 w-f 1   1   1 historia 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.ang 2 historia 2 w-f 2 w-f 2 wos 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 j.polski 3 j.polski 3 w-f 3 w-f 3 j.ang 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 wf 4 wf 4 j.ang 4 j.polski 4 matematyka 4 plastyka 4 plastyka 4 geografia 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.ang 5 j.ang 5 ed.wcz/komp 5 muzyka 5 muzyka 5 j.polski 5 geografia 5 matematyka 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 zaj.komp 6 zaj.komp 6 koło Krysia 6 w-f 6 w-f 6 matematyka 6 j.ang 6 j.polski 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7   7 j.ang 7 j.polski 7 w-f 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8 historia 8   14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10 10 10 10 10 10 10
 WTOREK 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1   1   1 religia 1 technika 1 technika 1 fizyka 1 j.polski 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.mn.nar.niem 2 matematyka 2 religia 2 religia 2 j.polski 2 fizyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 religia 3 lekcja wych. 3 lekcja wych. 3 lekcja.wych 3 lekcja wych. 3 lekcja wych. 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 religia 4 religia 4 ed.wcz 4 j.polski 4 j.mn.nar.niem 4 j.mn.nar.niem 4 j.ang 4 matematyka 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 ed.wcz 5 przyroda 5 biologia 5 j.polski 5 matematyka 5 j.ang 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 j.ang 6 j.ang 6 ed.wcz 6 w-f 6 w-f 6 j.polski 6 religia 6 chemia 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7 j.polski 7   7 chemia 7 religia 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8 biologia 8 wos 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
ŚRODA 1 8:00 - 8:45 1 koło teatr K. 1 koło teatr K. 1 koło teatr K. 1 koło tetr K 1 KT 1 KT 1 KT 1 historia 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 j.mn.nar.niem 2 plastyka 2 plastyka 2 j.polski 2 historia 2 matematyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 matematyka 3 j.mn.nar.niem 3 j.mn.nar.niem 3 j.ang 3 ed.dla bezp. 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 ed.wcz 4 ed.wcz 4 ed.wcz 4 j.mn.nar.niem 4 geografia 4 historia 4 matematyka 4 j.polski 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5   5 ed.wcz 5 ed.wcz 5 w-f 5 w-f 5 matematyka 5 j.niemiecki 5 j.ang 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6   6   6   6 technika 6 j.ang 6 geografia 6 j.polski 6 j.mn.nar.niem 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7 matematyka 7 w-f 7 w-f 7 j.niem 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 mat/egz 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10   10   10   10   10   10   10            
CZWARTEK 1 8:00 - 8:45 1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 informatyka 1   1   1 chemia 1 matematyka 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 ed.wcz 2 historia 2 j.polski 2 matematyka 2 biologia 2 informatyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 ed.wcz 3 j.ang 3 informatyka 3 informatyka 3 matematyka 3 chemia 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 w-f 4 w-f 4 j.mn.nar.niem 4 matematyka 4 j.polski 4 historia 4 informatyka 4 biologia 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 plastyka 5 plastyka 5 j.ang 5 j.mn.nar.niem 5 matematyka 5 biologia 5 geografia 5 j.polski 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6 j.mn.nar.niem 6 j.mn.nar.niem 6   6 j.polski 6 j.ang 6 muzyka 6 muzyka 6 w-f 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7 wdż I sem. 7 wdż I sem 7 j.ang 7 j.polski 7 j.mn.nar.niem 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8 HiKN 8 HiKN 8   8 wdż I sem 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10   10   10   10   10   10   10            
PIĄTEK 1 8:00 - 8:45 1   1 ed.wcz 1 ed.wcz 1 j.mn.nar.niem 1   1   1 fizyka 1 pol/egz 8:00 - 8:45
2 8:55 - 9:40 2 w-f 2 w-f 2 ed.wcz 2 j.ang 2 matematyka 2 j.polski 2 j.niem 2 fizyka 8:55 - 9:40
3 9:50 - 10:35 3 muzyka 3 muzyka 3 ed.wcz 3 religia 3 j.ang 3 matematyka 3 j.polski 3 j.niem 9:50 - 10:35
4 10:45 - 11:30 4 religia 4 religia 4 ed.wcz 4 przyroda 4 j.mn.nar.niem 4 j.mn.nar.niem 4 matematyka 4 j.pol 10:45 - 11:30
5 11:45 - 12:30 5 j.mn.nar.niem 5 j.mn.nar.niem 5 ed.wcz 5 matematyka 5 historia 5 j.ang 5 religia 5 w-f 11:45 - 12:30
6 12:40 - 13:25 6   6.   6 religia 6 j.polski 6 j.polski 6 w-f 6 w-f 6 j.mn.nar.niem 12:40 - 13:25
7 13:35 - 14:20 7   7   7   7   7 religia 7 religia 7   7 w-f 13:35 - 14:20
8 14:25 - 15:10 8   8   8   8   8   8   8   8 religia 14:25 - 15:10
9   9   9   9   9   9   9   9   9    
10   10   10   10   10   10   10