UCZNIOWIE

Rok szkolny:   2021/ 2022
  Klasa II     2021/2022
Wychowawca: mgr  Krystyna Bryś

1.Amelia Skowronek
2.Helena Nowotnik
3.Paulina Polińska
4.Lena Gniadek
5.Lena Pielczyk
6.Dominik Brommer
7.Dawid Cisiński
8.DamianWańczyk
9.Dawid Skowronek
10.Kacper Korn

 
Klasa III    2021/2022
Wychowawca: mgr  Anna Lenart

1. Marcin Bołdyzer
2. Anna Feliks
3. Nadia Paruzel
4. Filip Koziarski
5. Nadia Patynowska
Klasa IV     2021/2022
Wychowawca: mgr  Sylwia Banasik

1. Wojciech Basa
2. Arkadiusz Bednarek
3. Krzysztof Bednarek
4. Kacper Twardokęs
5. Tomasz Meinel

Klasa V    2021/2022
Wychowawca:  mgr Joanna Eichhorn

1. Amelia Krupa
2. Daria Sowa
3. Wojciech Szadach
4. Gabriel Bryłka
5. Dominik Gęśla
6. Maja Kandora
7. Maksymilian Kandora
8. Filip Meinel
Klasa VI    2021/2022
Wychowawca   mgr Ramona Kopyto

1. Anna Bejm
2. Alicja Bołdyzer
3. Weronika Gąszczak
4. Julia Feliks
5. Miriam Korn
Klasa VII    2021/2022
Wychowawca  mgr Mariola Tomala

1.    Łukasz Feliks
2.    Kinga Kopyto
3.    Magdalena Kopyto
4.    Milena Płonka
5.    Milena Topól
6.    Julia Giemza
7.    Natalia Polińska
8.    Paweł Wańczyk
9.    Tobiasz Kostyra
10. Konrad Koziarski
klasa VIII     2021/2022
Wychowawca - mgr Mariola Tomala

1. Bartosz Bednarek
2. Szymon Kurda
3. Dariusz Twardokęs
 


Rok szkolny:   2020/ 2021

Klasa I     2020/2021
Wychowawca: mgr  Krystyna Bryś

1.Amelia Skowronek
2.Helena Nowotnik
3.Paulina Polińska
4.Lena Gniadek
5.Lena Pielczyk
6.Dominik Brommer
7.Dawid Cisiński
8.Damian Wańczyk
9.Dawid Skowronek

Klasa II    2020/2021
Wychowawca: mgr  Krystyna Bryś

 1. Marcin Bołdyzer
2. Anna Feliks






Klasa III     2020/2021
Wychowawca: mgr  Anna Lenart

1. Wojciech Basa
2. Arkadiusz Bednarek
3. Krzysztof Bednarek
4. Kacper Twardokęs

 

 

 

Klasa IV    2020/2021
Wychowawca:  mgr Joanna Eichhorn

1. Amelia Krupa
2. Daria Sowa
3. Wojciech Szadach
4.Gabriel Bryłka
5.Dominik Gęśla

 

 

Klasa V    2020/2021
Wychowawca - mgr Ramona Kopyto

1. Anna Bejm
2. Alicja Bołdyzer
3. Weronika Gąszczak
4. Julia Feliks
5.Klaudia Famuła

 

 

Klasa VI    2020/2021
Wychowawca - mgr Beata Węgrzyn

1. Łukasz Feliks
2. Kinga Kopyto
3. Magdalena Kopyto
4. Milena Płonka
5. Milena Topól
6.Julia Giemza
7.Natalia Polińska
8.Paweł Wańczyk
9.Tobiasz Kostyra

klasa VII     2020/2021
Wychowawca - mgr Mariola Tomala

1. Bartosz Bednarek
2. Szymon Kurda
3. Dariusz Twardokęs

 

Klasa VIII     2020/2021
Wychowawca - mgr Sylwia Banasik

1. Dariusz Bołdyzer
2. Wiktoria Gąszczak
3. Julia Gierach
4. Małgorzata Kopyto
5. Daria Twardokęs

 


Rok szkolny:   2019 / 2020
Klasa I     2019/2020
Wychowawca: mgr Grażyna Dubiel

1. Marcin Bołdyzer
2. Anna Feliks



Klasa II    2019/2020
Wychowawca: mgr Anna Lenart

1. Wojciech Basa
2. Arkadiusz Bednarek
3. Krzysztof Bednarek
4. Kacper Twardokęs

Klasa III     2019/2020  
Wychowawca: mgr Krystyna Bryś
 

1. Amelia Krupa
2. Daria Sowa
3. Wojciech Szadach


Klasa IV    2019/2020 
Wychowawca:  mgr Beata Węgrzyn

1. Anna Bejm
2. Alicja Bołdyzer
2. Weronika Gąszczak
3. Julia Feliks

Klasa V    2019/2020
Wychowawca - mgr Beata Węgrzyn


1. Łukasz Feliks
2. Kinga Kopyto
3. Magdalena Kopyto
4. Milena Płonka
5. Mielna Topól

Klasa VI    2019/2020
Wychowawca - mgr Ewelina Piekacz


1. Bartosz Bednarek
2. Szymon Kurda
3. Dariusz Twardokęs


klasa VII     2019/2020
Wychowawca - mgr Ewelina Piekacz


1. Dariusz Bołdyzer
2. Wiktoria Gąszczak
3. Julia Gierach
4. Małgorzata Kopyto
5. Daria Twardokęs

Klasa VIII     2019/2020
Wychowawca - mgr Sylwia Banasik


1. Damian Feliks
2. Rafał Gierach
3. Mateusz Kazieczko
4. Magdalena Kopeć
4. Weronika Szadach
5. Jagoda Wala
 

Klasa I  2018/2019

Wpisany przez Administrator   
niedziela, 18 lutego 2018 20:06

Wychowawca: mgr Anna Lenart
1. Arkadiusz Bednarek
2. Krzysztof Bednarek
3. Wojciech Basa
4. Oliwer Demarczyk
5. Kacper Twardokęs
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:43
 
Klasa II  2018/2019
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 września 2014 15:16


Wychowawca: mgr Krystyna Bryś
1. Wojciech Szadach
2. Oliwia Pyć
3. Daria Sowa
4. Amelia Krupa
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:44
 
Klasa III  2018/2019
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 września 2014 15:14


Wychowawca: mgr Grażyna Dubiel
1. Anna Bejm
2. Weronika Gąszczak
3. Julia Feliks
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:44
 
Klasa IV 2018/2019
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 września 2014 15:13

Wychowawca - mgr Beata Węgrzyn
1. Łukasz Feliks
2. Kinga Kopyto
3. Magdalena Kopyto
4. Milena Topól
5. Mielna Płonka
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:43
 
Klasa V 2018/2019
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 września 2014 15:11

Wychowawca - mgr Krystyna Bryś
1. Bartosz Bednarek
2. Szymon Kurda
3. Dariusz Twardokęs
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:45
 
klasa VI  2017/2018
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 września 2014 15:08

Wychowawca - mgr Ewelina Piekacz
1. Wiktoria Gąszczak
2. Julia Gierach
3. Małgorzata Kopyto
4. Daria Twardokęs
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:46
 
Klasa VII  2018/2019
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 września 2014 15:06

Wychowawca - mgr Weronika Węgrzyńska
1. Damian Feliks
2. Rafał Gierach
3. Mateusz Kazieczko
4. Magdalena Kopeć
4. Weronika Szadach
5. Jagoda Wala
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:52

Klasa VIII 2018/2019
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 stycznia 2019 09:48

Wychowawca mgr Sara Dyllong
1. Dawid Brommer
2. Jakub Kiermasz
3. Dominik Kurda
4. Seweryn Michna
5. Jenny Pach
6. Sandra Płonka
7. Rafał Sowa
8. Patryk Stasz
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 09:56